O nas słów parę

Witamy na  polskiej wersji globalnej  strony  rankigamów sprzętu audio HIGH END i HiFi za równo do stereo jak i kina domowego. Naszym celem jest prezentowanie i popularyzowanie absolutnie  najlepszych  na świecie dźwiękowo i jakościowo rozwiązań z szeroko pojętej dziedziny audio  począwszy od najważniejszego elementu każdej instalacji dźwiękowej czyli kolumn będących  najbardziej newralgicznym ogniwem  po przez sterujące nimi wzmacniacze mocy, premampy aż po źródła sygnału.
Analizujemy  i pokazujemy najciekawsze brzmieniowo i najbardziej cenione  systemy i kolumny.  Nie liczy sie dla nas   wielkość, wiek   czy zasługi firmy, nie mają na nas wpływu i  nie obchodzą nas masowo produkowane artykułuły sponsorowane w gazetach. Natomiast pokazujemy to co uważają słuchacze , melomani i muzyczni fachowcy   za nadoskonalsze i godne uwagi  jak i my. Wskazujemy i oceniamy tylko  takie systemy  które powinien mieć w swym domu  prawdziwy koneser  znakomitej jakości i tzw  HI-ENDu w audio i w ultymatywnym  kinie domowym o jakim moga inni tylko marzyć. Słuchamy  uważnie każdego głosu tak melomanwó jak i specjalistów. Zatem ta stronę tworzymy wspólnie. Jeśli chcesz podzielić sie z nami swą opinią, swym poglądem , jeśli chcesz współtworzyć ten ranking i oddać głos  możesz to zrobić paroma możliwymi drogami - najprostsza z nich to  po przez  mail do nas.Napisz co twym zdaniem jest najlepsze w audio systemie. Czytamy bardzo uważnie każdy głos ze świata i Twego kraju . MIEJ WPŁYW na RANKINGI>
Słuchamy.

Na   tej tu polskiej wersji  strony znajdziecie także ranking  waszych najlepszych  polskich  salonów audio oferujących sprzęt w tym HIGH ENDOWY dla koneserów i bogaczy jaki i sprzęt powszechny hi fi  dla zwykłych śmiertelników .   Wresczie także prezetujemy także ranking  najlepszych firm-ekip instlalcyjnych i specjalistów od projektowania  systemów KINA DOMOWEGO w tym i   polecanych  do tego zdolnych architektów.

 

Zatem znajdziecie na naszej stronie   6  generalnych rankingów wraz z linkami.

 

1) grupę najlepszech na świecie kolumn głośnikowych 

2) ranking i linki do najlepszych  wzmacniaczy

3) ranking i linki do najlepszych  przedwzmaciaczy

4) ranking i linki do najlepszych  źródeł dźwięku w tym playery plików, CD i gramofonów

5) linki i ranking najlepszych salonów audio oferujących  HIGH END jak i HiFi   w Polsce

6) linki i ranking najlepszych ekip instalacyjnych i projektujących KINA DOMOWEGO

7)  ranking i linki do najlepszych  projektorów kina domowego